Assa Akademi Eğitim Kurumları olarak Hatay, Osmaniye, Adana ve Mersin bölgelerinde yasal sorumluluğunun başlangıç tarihi olan 18 Mart 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz. Kurumumuz resmi yönetmeliklere uygun olarak çalışmakta ve pek çok alanda gerek yüzyüze gerekse online olarak aktif şekilde eğitim vermektedir.

**Misyonumuz:  Mesleki ve iş güvenliği amaçlı eğitimler gerek çalışma ortamında sağlık, gerekse iş verimliliğinin sürekliliği açısından artık tüm Dünya’da bir gereksinim haline gelmiştir. Bu bağlamda faaliyet yürüttüğümüz Hatay bölgesi de dahil, tüm diğer bölge ve alanlarda Avrupa Birliği Normları ve Dünya standartlarını yakalamak, kursiyerlerimizi bu doğrultuda doğru ve etkili bir biçimde yetiştirmek, eğitimlerimizi modern bilgi ve teknolojilerin ilk yardım ve benzeri hayati önem taşıyan mekanizmalara yansımalarını da dahil ederek bireylere ve iş dünyasına değer katmak temel misyonumuzdur.

**Vizyonumuz: Gerek kendi iş ortamımız gerekse bizimle çalışan ortaklarımıza temiz ve huzurlu bir çalışma alanı sunarak verimli, sağlam ve güven verici şartların sürekliliğini sağlamak, hizmet sonrasında da adından söz ettirecek bir kurum olmak temel vizyonumuzdur. Bu temel vizyon bazında kursiyerlere, hasta veya yaralıların hayatlarını kurtarmayı, hayati fonksiyonlarının devamını sağlamayı, durumlarının kötüleşmesini önleyici mudahalelerde bulunmayı ve iyileşmelerini kolaylaştırıcı tedbirler almayı öğretmek ana vizyonlarımız arasındadır.

Eylemleriniz başkalarına daha fazlasını hayal etmeye, daha çok şey öğrenmeye, daha fazlasını yapmaya ve daha çok olmaya ilham veriyorsa, lidersiniz

© ASSA AKADEMİ. Tüm Hakları Saklıdır.